U r z ą d   G m i n y   Ł a z i s k a
24-335 Łaziska
powiat opolski  województwo lubelskie
 
Odwiedzasz nas w czwartek, 21 marca 2019 r.
Menu witryny
 Strona startowa
Informacje o Gminie
 Info o Gminie
 Władze Gminy
 Jednostki organizacyjne
 Oświata
 Kultura
 Sport
 Przyroda
 Infrastruktura techniczna
 Działalność gospodarcza
 Rolnictwo
 Gospodarka odpadami komunalnymi
Aktualności...
 Informacje Rady Gminy
 Informacje Urzędu Gminy
 Informacje dla inwestorów
 Informacje wyborcze
 
 Kontakt z nami
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Witryna założona 2006.08.16
Ostatnia aktualizacja 2017.08.03
Strona wyświetlona 960 razy
Informacje bieżące Urzędu Gminy. Informacja z dnia 2017.08.03
 
Fundacja Pro Liberis wydała plikację "Bezpieczna Kąpieliska", którą za darmo można pobrać na system Android i iOS. Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie zwiera żadnych reklam. Można ją pobrać na telefon i używać w dowolnym miejscu w Polsce.
 
Aplikacja informuje użytkowników o wszystkich dostępnych, bezpiecznych kąpieliskach na terenie naszego kraju kontrolowanych przez GIS. Podstawową funkcją jest znalezienie kąpieliska na mapie, z możliwością wyświetlenia informacji o nim - krótki opis oraz galeria zdjęć. Aplikacji pozwala również na pokazanie trasy dojazdu z miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Dodatkowo po wybraniu województwa pojawią się nam na mapie wszystkie monitorowane i bezpieczne kąpieliska, na jego terenie.
 
Bezpieczne kąpielisko czyli takie, które monitorowane jest przez Głównego Inspektora Sanitarnego i zgodnie z przepisami - z obsługą ratownika.
 
Ponadto aplikacja na bieżąco zbiera dane dotyczące czystości wody w poszczególnych lokalizacjach oraz zawiera wyszukiwarkę kąpielisk przy użyciu takich parametrów jak: promień w jakim chcemy znaleźć kąpielisko, nazwa, miejscowość czy promień względem wybranej miejscowości.
 
Bezpieczne Kąpieliska Fundacji Pro Liberis. Wymaga iOS 8.1 lub wyżej. Kompatybilna z iPhone, iPad, and iPod touch. Kliknij aby przejść do pobrania aplikacji... Bezpieczne Kąpieliska Fundacji Pro Liberis. Wymaga systemu Android 4.0.3 lub nowszego. Kliknij aby przejść do pobrania aplikacji...
   
   


Wracamy Chcę wrócić do poprzedniej strony
 
W tej chwili jeszcze nikt nie skomentował powyższej informacji. Będzie nam miło jeśli zechcesz być pierwszy!
 
 
Twój Nick:
 
Twój komentarz: (max. 300 znaków!)   Wykorzystałeś:
 
 Przepisz liczbę z obrazka. Jeśli nie możesz jej odczytać, kliknij w przycisk  odświerz "odświerz liczbę"   w to pole wpisz liczbę z obrazka        
 

 
Czekamy na pierwszy komentarz dotyczący tej informacji...