Bezpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna w powiecie opolskim

Nieodpłatna pomoc prawna w powiecie opolskim

Wraz z początkiem 2019 r. uległy zmianie zasady, na których świadczona jest nieodpłatna pomoc prawna. Z darmowej porady prawnej może obecnie skorzystać każdy, kto złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów pomocy odpłatnej. Do oświadczenia nie trzeba...

czytaj dalej
Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Informujemy mieszkańców Gminy Łaziska o możliwości skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i psychologicznej prowadzonej przez specjalistów ze stowarzyszenia „Agape” w Lublinie. Dyżury prawnika, psychologa oraz pracownika pierwszego kontaktu prowadzone będą w...

czytaj dalej

Reklama

BIP advertisement epuap punkt potwierdzający profil zaufany

Wodomierz

podaj-stan-wodomierza

Fundusze i dotacje

Fundusze unijne Energia słoneczna w gminie Łaziska Fundusz dróg samorządowych Zdalna szkoła Zdalna Szkoła Plus

Obserwuj nas

logo Facebook logo Transmisja.Info

Ostrzeżenia

Ostrzeżenia

Archiwum

Skip to content