Zawody sportowo- pożarnicze w Wilkowie.
W dniu 30 czerwca 2024 roku na stadionie w Wilkowie, przy trudnych warunkach atmosferycznych spowodowanych afrykańskim upałem, odbyły się zawody sportowo-pożarnicze dla czterech gmin powiatu opolskiego – Łaziska, Karczmiska, Wilków i Józefów nad Wisłą.
Rywalizacja sportowa spowodowała, że Jednostka OSP Braciejowice, która przez wiele lat zajmowała pierwszą pozycję musiała ustąpić miejsca Jednostce OSP Las Dębowy. Duży postęp i charakter wykazała również Jednostka OSP Piotrawin zajmując drugie miejsce w kwalifikacji gminnej.
Podsumowując: I miejsce -OSP Las Dębowy
II miejsce – OSP Piotrawin
III miejsce – OSP Braciejowice
IV miejsce – OSP Trzciniec
V miejsce – OSP Głodno
VI miejsce – OSP Zakrzów
VII miejsce – OSP Niedźwiada Duża
VIII miejsce – OSP Łaziska
IX miejsce – OSP Kępa Gostecka
X miejsce – OSP Wrzelów
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla zwycięzców i wszystkich Jednostek biorących udział w zawodach sportowo-pożarniczych. Najważniejszym jest to, że zawody przebiegły bezpiecznie, sprawnie, bez uszczerbku na zdrowiu dla strażaków, dostarczając jednocześnie niezapomnianych chwil rywalizacji i integracji strażackiej.
Zdjęcia pod postem dzięki uprzejmości Wspólnoty Opolskiej