NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

  1. 2021 – 30. 09. 2021 r.

Gminne Biuro Spisowe w Łaziskach zachęca do odwiedzenia Urzędu Gminy Łaziska – w godzinach urzędowania – mamy przygotowane stanowisko do samospisu. Pracownicy GBS będą udzielać pomocy osobom chętnym w przeprowadzenia samospisu.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy spisu – czasu na spisanie się zostało już niewiele!

Gminne Biuro Spisowe w Łaziskach PRZYPOMINA że udział w spisie jest OBOWIĄZKOWY! – odmowa udziału w spisie powszechnym grozi karą grzywny na podstawie art. 57 ustawy o statystyce powszechnej.

Obowiązkową metodą jest samospis internetowy – poprzez stronę spis.gov.pl. Można też spisać się przez telefon – dzwoniąc na ogólnopolską infolinię 22 279 99 99.

Jeśli nie spiszesz się przez Internet albo przez telefon skontaktuje się z Tobą rachmistrz spisowy telefonicznie lub bezpośrednio. Zgodnie z ustawą o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań  w takim przypadku nie możesz już odmówić przekazania danych rachmistrzowi!