POMOC DLA UCHODŹCÓW – INFORMACJE

Uzyskaj numer PESEL oraz profil zaufany – usługa dla obywateli Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa

Uzyskaj numer PESEL oraz profil zaufany – usługa dla obywateli Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa Jesteś obywatelem/obywatelką Ukrainy i przybyłeś(-aś) do Polski bezpośrednio z Ukrainy w związku z działaniami wojennymi w twoim kraju?...

Szanowni Mieszkańcy

Szanowni Mieszkańcy. W obliczu tragedii jaka spotkała naszych sąsiadów na wschodzie, trafiają do naszej gminy rodziny z dziećmi. Opuszczenie swojego rodzinnego domu spowodowane działaniami wojennymi stanowi dla nich niewyobrażalną traumę, nie wspominając o bardzo...

Zawiadomienie

Zawiadomienie Zwracamy się z prośbą do Mieszkańców Gminy Łaziska o zgłaszanie uchodźców z Ukrainy i adresów ich przebywania do Urzędu Gminy w Łaziskach. Działanie to ma na celu stworzenie ewidencji pobytu uchodźców na terenie Gminy Łaziska, którym będziemy mogli, w...

Szanowni Mieszkańcy

Szanowni Mieszkańcy. W związku z sytuacją na Ukrainie Urząd Gminy w Łaziskach ogłasza zbiórkę darów rzeczowych. Zbieramy: ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np....

Reklama

BIP advertisement epuap punkt potwierdzający profil zaufany Darmowa Pomoc Prawna w Gminie Łaziska  „Tropiciele natury” CYBERBEZPIECZEŃSTWO

POMOC DLA UCHODŹCÓW – INFORMACJE

POMOC DLA UCHODŹCÓW - INFORMACJE

Wodomierz

podaj-stan-wodomierza

Fundusze i dotacje

Fundusze unijne Energia słoneczna w gminie Łaziska Fundusz dróg samorządowych Zdalna szkoła Zdalna Szkoła Plus NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0. na lata 2021-2025 RZĄDOWY FUNDUSZ ROZWOJU DRÓG  Granty PPGR

Fundusze i Dotacje

Poznaj Polskę

Obserwuj nas

logo Facebook logo Transmisja.Info

Ostrzeżenia

Ostrzeżenia

Archiwum