Szanowni Państwo,
Od 5 lutego do 3 marca 2024 na terenie Gminy Łaziska przeprowadzona została kampania zebrań sołeckich w sprawie wyborów Sołtysów oraz Rad Sołeckich. Spotkania wiejskie cieszyły się dużą frekwencją, łącznie wzięło w nich udział blisko 700 osób.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nowo wybranym Sołtysom i Radom Sołeckim, życzymy by funkcje gospodarzy i opiekunów wsi były przez Was skutecznie podejmowane i realizowane a Wasze działania wpływały na poprawę jakości życia na wsi i służyły jej rozwojowi.
Wszystkim Sołtysom i członkom Rad Sołeckich, którzy przeszli w stan spoczynku serdecznie dziękujemy za współpracę, zaangażowanie i sumienne wykonywanie swoich obowiązków życząc jednocześnie dużo zdrowia pogody ducha i sukcesów w życiu osobistym.
Przedstawiamy Państwu listę sołectw wraz z nazwiskami i imionami nowo wybranych Sołtysów:
Kępa Solecka – Banaś Andrzej
Niedźwiada Mała – Bąk Renata
Głodno – Bień Małgorzata
Las Dębowy – Filipek Zbigniew
Zakrzów – Grądziel Ewa
Niedźwiada Duża – Kłak Krzysztof
Braciejowice – Kostyra Karol
Koło – Kowalczyk Anna
Janiszów – Kupis Robert
Kosiorów – Kurleto Mieczysław
Wojciechów – Kutyna Jacek
Kopanina Kamieńska – Lipa Anna
Wrzelów – Lisowska Elżbieta
Łaziska – Matejko Monika
Piotrawin – Osuch Karolina
Kolonia Łaziska – Piłat Wiesław
Niedźwiada Duża / Nieciecz – Sapała Jacek
Kępa Gostecka – Skrzypczyński Wiesław
Zgoda – Sochalska Jolanta
Grabowiec – Sońta Edyta
Kopanina Kaliszańska – Suska Lucyna
Kamień – Szczerba Jan
Kępa Piotrawińska – Toczek Tomasz
Trzciniec – Wilk Wiesława.