Szanowni Państwo.
Z radością informujemy, że dnia 12.12.2023 roku, po raz kolejny na terenie Gminy Łaziska, odbyła się wyjątkowa akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Inicjatywą tą, jak co roku, z ogromnym zapałem zajął się Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaziskach, kierowany przez Panią Kierownik Bożenę Watras, we współpracy z Wójtem Gminy Łaziska.
W trakcie akcji udało się zebrać imponującą ilość wsparcia, przekraczającą 5600 kilogramów darów dla osób potrzebujących. Wśród nich znalazły się żywność długoterminowa, środki czystości, zabawki oraz lokalne produkty rolnicze, a zwłaszcza nasze regionalne jabłka.
Wyrażam także naszą głęboką wdzięczność dla Ochotniczych Straży Pożarnych, Radnych oraz Sołtysów którzy, mimo trudnych warunków atmosferycznych, z determinacją dostarczyli wszystkie zebrane produkty do punktu zbiórki centralnej.
Serdeczne podziękowania kierujemy także do Mieszkańców oraz Ludzi Dobrego Serca, którzy hojnie ofiarowali wszelkie niezbędne produkty dla tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.
Dziękujemy również Panu Mariuszowi Bańce, właścicielowi firmy AGRO-MAR, za transport wszystkich zebranych darów do magazynu centralnego w Lublinie.
Jesteśmy wdzięczni za Waszą bezinteresowną dobroć i gotowość pomocy.