Szanowni Mieszkańcy Gminy Łaziska
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do uczestnictwa w projekcie
” Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztu i flagi w każdej z gmin w Polsce. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców i liczby głosów poparcia online za pomocą serwisu gov.pl. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy. W przypadku Gminy Łaziska liczba głosów potrzebnych do pozytywnego rozstrzygnięcia dofinansowania flagi i masztu wynosi minimum 100 głosów.
Zaproponowany sposób zbiórki głosów poparcia online zakłada połączenie tradycji z nowoczesnością. Jest jednocześnie całkowicie bezpieczny dla chcących się zaangażować w zbiórkę, co w dobie pandemii ma kluczowe znaczenie.
Niech projekt ” Pod biało-czerwoną” zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. Zapraszamy do oddawania głosów.
Link https://bialoczerwona.www.gov.pl/