reklama konferencji wojewódzkiej PPK blisko ciebie

reklama konferencji wojewódzkiej PPK blisko ciebie

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Wojewoda Lubelski, PFR oraz PFR Portal PPK

zapraszają na konferencję

PPK blisko Ciebie”,

dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)

Lublin, 15 września 2020 roku godz. 10.00

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie, Sala Błękitna

Celem konferencji jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Szczególnie serdecznie zapraszamy reprezentantów firm: właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych, a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK. Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. Podczas konferencji będzie także możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Ekspertami Regionalnymi PPK.

Wszystkie konferencje wojewódzkie odbędą się we wrześniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie.

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się na stronie.