Biuro Powiatowe w Opolu Lubelskim doceniając Państwa zaangażowanie, koszty związane z prowadzeniem hodowli oraz dbając o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie w dobie panującej pandemii, zachęca wszystkich posiadaczy zwierząt gospodarskich do korzystania z Portalu IRZplus, aplikacji przeznaczonej do składania elektronicznych zgłoszeń zwierzęcych.

 

Wielu hodowców już korzysta z powodzeniem z Portalu!

 

Pomożemy Państwu w sprawnym korzystaniu z Portalu IRZplus.

 

ZADZWOŃ POD NUMER:       (081) 536 38 71

 

PRZEPROWADZIMY SZKOLENIE INDYWIDUALNIE

DLA CIEBIE W BIURZE POWIATOWYM

 

Wszelkie dane na temat Portalu IRZplus są dostępne na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pod adresem: https://www.arimr.gov.pl/identyfikacja-i-rejestracja-zwierzat.html – znajdują się tam m.in.: filmy instruktażowe, instrukcja użytkownika Portalu IRZplus.

 

Adres strony internetowej Portalu IRZplus to:  https://irz.arimr.gov.pl .

 

Pomoc techniczną można uzyskać wysyłając wiadomość na adres: arimr_hd@arimr.gov.pl – Help Desk ARiMR.

 

Pytania merytoryczne użytkownicy Portalu IRZplus, dotyczące poszczególnych funkcjonalności w aplikacji mogą kierować na adres mailowy: depirz_zadajpytanie@arimr.gov.pl .

 

Dostępny jest takżebezpłatny numer infolinii ARiMR – 800 38 00 84.